Emilie share halloween picture - 31. October - 01. November 2016

5. listopadu 2016 v 11:25 | Domča |  OTHER PHOTOS

Krásne sobotné ránko !!! Ja ani neviem jak som išla v piatok spať skôr než bolo 23 hodín (Yeah !) Ale to bolo asi zavinené aj tým že som na počítači bola strašne dlhom lebo som robila layout na jeden blog :( No a z toho vzniklo že som vstala skoro. A stihla som sa už všetko naučiť, okrem chémie keďže budeme písať písomku z prvkov ako ja ich viem ale tam budú aj latinské a ja som sa tie prvky vždy učila narýchlo takže som sa neučila latinské takže takto sa to ku mne vracia.

Ale poďme ku Emilie. Na instagrame sú už chvíľu fotky z halloweena. Emilie má asi halloween dosť rada ♥ A ešte sú dve z natáčania OUAT. Ale naspäť ku Halloweenským. Na prvej je výzdoba na Halloween asi ju malý doma. Potom na ďalšie je Bitemoj Em v tekvici. 3. Fotka je záber z filmu The Hills Have Eyes kde hrala hlavnú rolu. A posledná sa dosť viaže ku minulému príspevku so šaty. Je to koláž dievčat (ľudí) v Belle kostýme.
A teraz ku fotka z natáčania OUAT. Na prvej je Emilie s Bex Mader (ZELENA) pri zelenom stĺpe. A na druhej je knižnica kde Belle pracuje (pracovala?) pod hodinami.

GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > Personal Photos > Emilie share halloween picture - 31. October - 01. November 2016

GALLERY UPDATE: Home > Miscellaneous > Personal Photos > New photos from filming Once Upon A Time - 05. November 2016


@emiliede_ravin : Happy Halloween!!! Have fun & be safe tonight! 🎃💙
@emiliede_ravin : 🎃
@emiliede_ravin : "Happy" Hall🎃ween!#thehillshaveeyes #movienight idea?
@emiliede_ravin : Awesome costumes guys!!! #belleforhalloween 💙

@emiliede_ravin : Štasný Halloween!!! Bav sa a buď večer v bezpečí! 🎃💙
@emiliede_ravin : 🎃
@emiliede_ravin : "Štasný" Hall🎃ween!#thehillshaveeyes #movienight nápad?
@emiliede_ravin : Úzasné kostímy, ľudia !!! #belleforhalloween 💙
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@emiliede_ravin : Holding on for dear life...#bexilie scenes coming your way!@bexmader #onceuponatime #nofilter💙💚
@emiliede_ravin : Happy #onceuponatimeday! Please sit down, relax & enjoy the show! #belles 💙


@emiliede_ravin : Ďržím sa ako o život...#bexilie scény prichádzajú vašou cestou!@bexmader #onceuponatime #nofilter💙💚
@emiliede_ravin : Štasný #onceuponatimeday! Prosím sadnite si, relaxujte a užite si seriál! #belles 💙
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♦ExoMonsterExo♦ ♦ExoMonsterExo♦ | Web | 5. listopadu 2016 v 12:12 | Reagovat

Ahoj,mohla bych se zeptat děláš layouty na objednávku?😊 já sháním nějakého hodného človíčka který by mi udělal layout se skupinou Exo.

2 AshleyInka AshleyInka | Web | 5. listopadu 2016 v 12:20 | Reagovat

Fotky jsou opravdu naprosot úžasné. Nejvíc mě zaujala první fotka. Ta fotka z Halloweenu je opravdu úžasná .) Počkat, ona hrala v Hory mají oči?? tybláho tak to mi opravdu uniklo. Tam byla naprosot úžasná. Vůbec bych ji nepoznala :(

Drahé affs, strašně bych se chtěla omluvit za mou nízkou aktivitu jak na mém blogu tak také v obihání. Konečně jsem začala pracovat a vůbec nwm jak to všechno zvládnu. CHtěla bych tě poprosit o malé strpení. Určitě se to co nevidět brzy zlepší. Děkuji :) Přeji příjemný zbytek dne. AshleyInka :)

3 susan susan | Web | 6. listopadu 2016 v 10:20 | Reagovat

Jsem ráda, že je Emilia aktivní na instagramu a máme tak kolem ní něco nového:) No ani se nedivím, že jsou to hlavně Halloweenské příspěvky, tam ten svátek mám pocit milují úplně všichni:D Ale největší radost mám teda z fotky s Em a Bex z natáčení, ta je povedená:)

4 Angie. Angie. | Web | 11. listopadu 2016 v 18:53 | Reagovat

Chtěla bych tvojí vůli :D já občas taky vstanu brzy, i v sobotu, ale rozhodně dělám milion věcí okolo KROMĚ toho, abych se učila :D Každopádně doufám, že ten test z chemie nakonec dopadl dobře ;)

Fascinuje mě, jak všichni toho Halloweena prožívají, ale zároveň je to jako hrozně pěkné, mně se to líbí, jen jsme trochu někde jinde no :D Každopádně fotky jsou vážně skvělé, všechny :) Moc se mi líbí hlavně ta z toho natáčení, kde je s Bex. Ta je perfektní <3 Já jsem tedy teď v OUAT dost pozadu, takže ani moc nevím, co se tam teď děje :D musím to dohnat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama